O mnie

111 (71)

  Na początek kilka informacji o mnie piszącym ten blog.

  Od dzieciństwa pasjonowała mnie nauka, gdy moi koledzy szli grać w piłkę, ja siedziałem nad książkami. Dobra książka, film, teatr, mas – media i technologia, to obiekty mojego zainteresowania.

   W moim dniu codziennym nigdy nie było chwili ciszy, zawsze grał telewizor lub radio w pomieszczeniu, w którym przebywałem i podczas jazdy samochodem, czy pociągiem. W taki sposób bardzo szybko przyjmowanie przeróżnych informacji non stop podczas wykonywania każdej czynności codziennej, stało się moim hobby, a informacje zaprowadziły mnie do wykształcenia i zawodu naukowego.

  Chęć rozwijania zdobytych umiejętności i zdobywania kolejnych informacji towarzyszy mi także w dzisiejszym życiu. Zdobywanie wciąż nowych wiadomości z dziedzin, które są w kręgu moich zainteresowań stało się hobby i rozrywką w codzienności życia.

  Zapraszam wszystkich spacerujących godzinami po internetowym, ciekawym i kolorowym świecie, na mój blog, gdzie znajdziecie informacje ze świata nauki wszystkich dziedzin i wszystkich kultur.

  Bez względu na zainteresowania konkretną dziedziną nauki łączy nas wszystkich ciekawość ludzka i chęć poznawania wciąż nowych wiadomości.

  Na moim blogu nie będziecie się nudzić, a możliwe że zdobędziecie ciekawe i niezwykłe informacje.

Naukowiec.