Witaj w świecie nauki!

Zdjęcia-109

Nauka to potęgi klucz.

  Znacie wszyscy to stare i wielokrotnie powtarzane, zwłaszcza w szkole podstawowej, przysłowie.

Nawet jeśli niektórzy z Was są już nim znudzeni, to oczywiście jest prawdziwe.

Na naszym blogu znajdziecie odpowiedź jakim cudem jest prawdziwe i pomimo upływu lat nie zdewaluowało się.

Odpowiedź jest prosta

Prawda jest wieczna.

Redakcja naszego bloga to zespół fascynatów tematyką nauki, jej zarania, rozwoju i celów. Na stronach naszej księgi naukowej znajdziecie wiele interesujących informacji, wniosków i przemyśleń na temat twórczości naukowej w kraju i na całym świecie.

  Przybliżymy Wam sylwetki znanych naukowców, ich życie i osiągnięcia, a także historię instytucji zajmującej się nauką, często od wielu wieków. Poznamy genezę i sposób działania instytucji kształcących naukowców oraz instytutów badawczych rozwijających wiedzę, która nie ma końca.

  Kres nauki nie nastąpi nigdy, ponieważ ciekawość człowieka powoduje zgłębianie kolejno odkrywanych technologii, miejsc geograficznych, związków chemicznych i obiektów biologicznych, które we wszechświecie wciąż ewoluują, a więc wciąż jest do poznania coś niedawno stworzonego. Każdy przedmiot i zjawisko, które przeszło proces ewolucji jest nowym dla człowieka obiektem badawczym. To powoduje nieskończoność naukowych odkryć.

Zapraszamy wszystkich fascynatów odkryć naukowych i rozwoju nauki do odwiedzin na naszym blogu. Każdy z Wasz bez względu na wiek i wykształcenie znajdzie u nas coś co go zainteresuje, a może nawet zainspiruje. Zapraszamy także do zadawania pytań i publikowania swoich wniosków i przemyśleń na naszym blogu.